Anasayfa2019-03-29T16:19:48+03:00
Hakkımızda

Bizimle dünyanın her yerinde gayrimenkulü alırken kazanırsınız.

Garantialsat, dünyanın her yerinde, kazanan tarafta olmayı sizlere garanti etmektedir.
Hakkımızda

Neden Garantialsat

  • İlkeli yatırımlar

  • Yaşama değer katan projeler

  • Değer katan modern mimariler

  • Şeffaf ve açık politika

  • Satın alırken kazanma

  • Maksimum memnuniyet

Mutlu Müşteriler

Sıcak bir ağustos ayında Beykent’te harıl harıl daire ararken, Doğa Panorama Satış ofisinde kendimizi bulduk. Güleryüzle karşılanıp, gayet güzel ve detaylı olarak bilgilendirildik. Birkaç daire gösterildikten sonra ve aldığımız bilgiler doğrultusunda oturacağımız daire için kararımızı hemen verip aldık. Çok da iyi yapmışız. Burada Ufuk Bey’in efendiliği ve ilgisine çok teşekkür ederiz. Bize yatırım olarak da bir daire alın dedi. Bir daire daha aldık. İster oturmak için ister yatırım için daire alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Güven içinde alın.

Yavuz Zeren & Candan Ortay, Belçika

Biz Garantialsat ailesini, kendimize denize bakan, doğa ile iç içe bir daire bakarken, bir tanıdığımızın vasıtası ile tanıdık. Tanıştığımız ilk günden itibaren sıcak kanlı ve ilgili yaklaşımlarıyla bizleri kaliteli, alırken kazandıran en uygun daire seçeneklerini sunrarak bugün yaşamış olduğumuz dairemizi almamıza vesile oldukları için Garantialsat ailesine teşekkür ediyoruz.

Sema Baş, İstanbul

Biz, aradığımız deniz manzarası, sessiz komşular, kaliteli inşaat, alışveriş merkezi ve restauranta yakın bir daireyi aramak için İstanbul’un bir çok yerine baktık fakat aradığımızı Doğa Panorama projesi verdi. Garantialsat personeli nazik ve etkili olarak işlerimizi sağladılar. İlk günden itibaren kendimizi evimizde hissettirdiler. Gerçekten yeni evimizde zaman geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Istanbul Türkiye de sorunsuz harika bir yer arayan herkese Doğa Panorama’yı öneririz.

Jamal Nasseer Noorzaie, United States of America

Benim yatırımın sizin saygın şirketiniz sayesinde en iyi yatırımım sayılır. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Iman Qaddoumi, Kuwait
Garantialsat firmasına yatırım yapmak için geldiğimde ellerinde bulunan portföyden bana uygun daireyi sundular. Gerçekten de en uygun bütçe seçenekleri ile doğru bir yatırım yapmamı sağladılar. Bunun için Garantialsat’a teşekkür ederim.
İbrahim Kaya, İstanbul

Güzel hizmet aldık. Gayrimenkul alış esnasında çok kolaylık sağladılar. Çok memnun kalarak Garantialsat’tan daire sahibi olduk. Teşekkür ederiz.

Leyla Köse, İstanbul
Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’ye Türkiye’de bir daire sahibi olmamıza vesile oldukları ve verdikleri hizmetlerden dolayı saygılarımı sunuyor şükranlarımı iletiyorum. Bu yardım destekleri sayesinde artık Türkiye’de ikinci bir daire almak istiyoruz.
Yunus Al Arac, Katar
Ben Garanti Al Sat’tan 2013 yılında daire satın aldım kendilerinden her konuda çok memnun kaldı. Evi gösterirken satın alma işlemlerinde taşınmada hep yardımcı oldular benimle ilgilenen İlker bey harika bir insandı sanki kendi oğlum gibi güvendim saygılı seviyeli dürüst daha önceki emlakçılardan çok yanlışlık gördüğüm için bu beni çok mutlu etti gene ev alırsam veya yakılarıma tavsiyem Garanti Al Sat. Teşekkürler.
Macide Karaduman, İstanbul
Satış ofisine girdiğim andan itibaren güler yüzle karşılandım. Bizimle ilgilenen satış ekibindeki beyefendi her anlamda, gerek sitenin etrafını ve daireleri tanıtım aşamasından ödeme kolaylığı ve satış sırasındaki işlemler konusunda son derece yardım etti. Teşekkürler Garantialsat…
Ebru Tülümen, İstanbul
Mega Projeler

Yüz yılda bir gelecek yatırım fırsatı!

Yeni İstanbul bölgesinde yapılmakta olan Mega Projelerin yanı başında yatırım yapma imkanını kaçırmayın.
Mega Projeler

Mega Projeler

Yatırımcı Köşesi

Arsa almak uzun vadede daima kazandırır!

Doğru zamanda doğru konumda gayrimenkule yapılan bir yatırım, orta ve uzun vadede büyük bir getiri sağlayabilir.
Yatırımcı Köşesi
ABU DHABI
AZERBAIJAN
BAHRAIN
BANGLADESH
CHINA
DUBAI
EGYPT
ENGLAND
GERMANY
GHANA
GREECE
IRAQ
KONGO
NETHERLANDS
KAZAKHISTAN
KUWAIT
LIBYA
MACEDONIA
RUSSIA
SOMALIA
TANZANIA
UZBEKISTAN