• Sektörel görüşünü dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri üzerine kurmuş olan Garantialsat, 2002 yılından beri süregelen ilerlemesi ile yatırımcılarını şaşırtmaya devam etmektedir.

 • Operasyonel genişliği ile ulusal ve uluslararası pazarda itibar kazanan firmamız 15 yıllık tecrübesiyle sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 • Sunmakta olduğumuz hizmetler gayrimenkul yatırım sektöründe geçmişten gelen yüz yıllık aile geleneğimizinden beslenmektedir.

 • Gayrimenkul Yatırım Fonu her zaman kazandırma özelliğine sahip tek yatırım şeklidir ve Garantialsat sizlere bu fırsatı öncelikli olarak sunmaktadır.

 • Bu noktada Garantialsat olarak öncelikli hedefimiz yatırımlarınızı doğru olarak yönledirerek hem size kazandırmak hem de sizin güveninizi kazanmaktır.

 • Sahip olduğu geniş vizyonu ve geliştirmiş olduğu iş ortaklıkları ile Londra, Kuveyt, Dubai, Katar, Bangladeş ve daha bir çok ülkede ofisler açmış ve temsilcilikler kurmuştur.

 • Ayrıca hem geçmişten gelen tecrübelerini kullanan ve hem de modern teknoloji ve gelişmeleri benimseyen firmamız hızla gelişmekte ve piyasa payını büyütmekte ve bu payı da sizlerle paylaşmaktadır.

 • Garantialsat, dünyanın her yerinde, kazanan tarafta olmayı sizlere garanti etmektedir.

Vizyon

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. olarak vizyonumuz, sadece sürekli olmak değil, bunun yanında etkin ve tatmin edici olmaktır. İş bilgimiz ve elde ettiğimiz tecrübelerimizle beklentilerinizin ötesine geçmek ve sizlere “Bizimle Dünyanın her yerinde Gayrimenkulü alırken kazanacağınız” bir yatırım ortamı sunmaktır.

Misyon

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sektörde ortaya çıkan gayrimenkul fırsatlarını, doğru projelerle, doğru yerde ve doğru zamanda karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir. Eğitimli ve profesyonel yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını geniş bir organizasyon ağı sunarak yatırımcılarına “alırken kazandırmayı” misyon edinmiştir.

Neden Garantialsat

 • Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. gayrimenkul sektöründeki itibar ve kârlılığını titizlikle koruduğu yatırım ilkelerine borçludur. Bu ilkeler yatırımlarının çerçevesini belirlemektedir.

 • Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. “Yaşama Değer Katan Projelere” yatırım yapar.

 • Bir gayrimenkul projesine Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından yatırım yapılmasının başlıca şartı, modern kent mimarisine ve insanların yaşam biçimlerine değer katıyor olmasıdır.

 • Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tüm muhataplarıyla “şeffaf ve açık bir ilişki” kurar.

 • Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş., yatırımcılar, proje geliştiriciler ya da kurumlardaki çalışanlar ile karşılıklı güvenin eksiksiz biçimde sağlanabilmesi için tüm aşamalarda tam bir açıklık politikası izler.

 • Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yatırımcı beklentilerini maksimum düzeyde karşılar.

 • Bu amaçla firmamız, ilke edindiğimiz en önemli prensibimiz olan “Satın Alırken Kazandırma” mantığı neticesinde, yatırım yapacağımız gayrimenkulün ‘sadece o an itibarı ile kazançlı olup olmadığına’ bakar.

Faaliyet Alanlarımız

Çalıştığımız Bazı Kuruluşlar

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. bu faaliyetleri kapsamında, “Bizimle Dünyanın her yerinde Gayrimenkulü alırken kazanırsınız” vizyonu sayesinde toplam bedeli 2,5 milyar dolara ulaşan ulusal ve uluslar arası Gayrimenkul yatırımını başarı ile yönetmiş ve yönetmeye devam etmektedir. Bu başarılı faaliyetleri neticesinde, Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Sama Dubai Properties Group, Al Rajhi Capital Group gibi ciddi yurtdışı fonlarına da iş partnerliği yapmaktadır.

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. aynı zamanda ulusal ve uluslar arası sektörel dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları’nda aktif rol alarak, ortak çözümler yaratmaya değer vermektedir.